22 January 2017

SDIC jednym ze sponsorów Prezydenckiego Balu Charytatywnego

http://www.opole.pl/jubileuszowy-charytatywny-bal-prezydencki/
Read More
22 November 2016

Praca nad projektem integracji danych z urządzeń rozproszonych w systemie CRM

Rozpoczynamy pracę nad projektem zakładającym integrację danych z urządzeń rozproszonych w systemie CRM.  Etapy: 1. Zbieranie danych z urządzeń rozproszonych 2. Bezpieczne gromadzenie i wstępna analiza 3. Budowa modelu i reguł biznesowych 4. Integracja z CRM celem prezentacji , raportowania i adresowania wyjątków. Testujemy też źródła światła na parkingu PNT.
Read More
22 November 2016

Artykuł w portalu wyborcza.pl

Nasze starania zauważyła i doceniła prasa - ukazanie się artykułu w portalu wyborcza.pl dotyczącego SDIC oraz pojawieniu się operatora kablowego Vectra na opolskim rynku telekomunikacyjnym. Vectra wkracza do miasta stosując rozwiązania opolskiej firmy. Artykuł o nas ukazał się również w wydaniu papierowym NTO oraz w kilku portalach branżowych.
Read More
22 October 2016

Udział w Kongresie Samorządowym w Opolu

Bierzemy udział w Kongresie Samorządowym w Opolu (17.10.2016). Na naszym panelu wystąpili m.in. Łukasz Jokiel z grupy Klonex i  Artur Pollak z APA. Prezentacja rozwiązań IOT mających na celu ograniczenie kosztów funkcjonowania obiektów.  Przygotowaliśmy też stoisko z rozwiązaniami IOT dla Samorządów. http://www.kongres.opole.pl/ Jednocześnie rozpoczynamy pomiary zużycia energii w budynkach Parku Naukowo Technologicznego w Opolu.
Read More
1 2 3

Privacy Policy Settings